Česky  /  English
 

Novinky

28.02.2008 | Naše účast na World of Beauty & Spa Jaro 2008

Mezinarodni veletrh…

 

Registrace

Registrace»

 

Anketa

Odkud znáte firmu Odyssey Nail Systems

33%

 
Z internetu.  (25)

18%

 
Od známého.  (15)

35%

 
Z veletrhů.  (29)

14%

 
Z prospektu.  (12)
 

Úvod / Odyssey Nail Systems

Biografie Nguyena Tranga

Trang Nguyen pracuje v nehtové kosmetice již 19 let, začínal jako nehtový technik v Kalifornii a krátce na to se stal licencovaným instruktorem pod California State Broad of Cosmetology.

 

 

Dalších šest let pomáhal v rodinné škole Beauty School díky čemuž se školy staly velice populární ve Vietnamské nehtové kosmetice ve Spojených státech. S cílem vytvořit rozsáhlejší školení a spolupráci s ostatními, odstěhoval se před 11 lety do Orlanda na Floridě, kde pokračuje jako přední hráč na poli nehtové kosmetiky. Před jedenácti lety nehtová kosmetika na Floridě prakticky nebyla, ale díky rozsáhlým školením a sdílení Trangovy mentality se Florida stala jedním z nejvíce konkurenceschopných států v nehtové kosmetice. V roce 1999 se rozhodl udělat obrovský krok dále v nehtovém průmyslu a pomáhá vytvářet sérii inovativních produktů známých jako Odyssey Nail System. Produkty ONS se krátce na to vyvážejí do Japonska, Korey, Hong Kongu a dnes již do celého světa. Díky unikátnímu a volnému systému školení se stal Trang Nguyen známým jak na domácím tak i mezinárodním trhu. Spolu s ním se i ONS stal velice populárním produktem.
Produkty Odyssey s obsahem těch nejlepších ingrediencí jsou nyní používány ve většině škol v Japonsku, Koree, Rusku, Evropě a USA.

 

Trang Nguyen si jako hlavní mezinárodní školitel ONS klade za cíl vytvořit pro uživatele co nejpřívětivější řadu produktů. Trang získal přes 120 národních i mezinárodních ocenění například 2 World Championships, Top of the Universe Champion, 2 Grand Master Championships, U.S. National Champion, býval ohodnocen jako US National Number 1 atd. Spolu se svým týmem dostal ONS do popředí nehtového průmyslu. Trang také třikrát v řadě vyhrál Grand champion v Austrálii a v srpnu tohoto roku bude pozván na soutěž Champion of the champion. Trénoval mnoho šampiónů, kteří vyhrávají soutěže po celém světě. Ale toto není jeho postata podnikání, Trang chce především úspěch pro všechny své studenty. Chce vytvořit co nejzajímavější systém a přivést tento průmysl do dalšího stupně, tak aby s touto inovativní řadou produktů mohl každý technik dosáhnout úspěchu.

 

Odyssey Nail Systém je založen na principu použití těch nejkvalitnějších produktů a prvotřídním školení, které profesionálům umožní dosáhnout vynikajících výsledků rychleji a s větší efektivitou než kdy předtím.

 

Za dobu pouhých pěti let se Odyssey Nail System může pochlubit spoustou extrémně úspěšných salónů a nehtových profesionálů využívajících úspěchu této nové, úžasné produktové řady.

 

 

Studenti systému Odyssey Nail v posledních pár letech suverénně vyhrávají ceny na třech kontinentech a připravované rozšíření školícího programu v blízké budoucnosti zajistí, že další úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

 

ONS hrdě oznamuje světu, že jejich produkty jsou:

VYTVOŘENY NEJLEPŠÍMI
PRO NEJLEPŠÍ